בריכות שחייה מומלצות

H2O סביון - בריכות לייף

המרכז להתפתחות במים Life הרצליה

לומדים לשחות בקלות

אנשים רבים לומדים לשחות בבריכות שחייה ולא בכדי. אין ספק כי קל יותר משמעותית ללמוד לשחות בבריכה מאשר בים וכאשר הבריכה בנויה ומתוכננת היטב, הרי שמלאכת הלימוד קלה יותר. בשורות הבאות נסקור מספר סוגי בריכות ואף נרחיב מעט על הבריכות עצמן. עצמו עיניים, קחו נשימה עמוקה וצללו איתנו בשורות הבאות…

 

אם אתם מדריכי שחייה ומדריכי הידרותרפיה תוכלו לפנות אל חברה מקצועית בתחום בניית בריכות. בניית בריכה זו תאפשר לכם להציע חוגים ושיעורים פרטיים בשחייה וזאת בהתאם למומחיות שלכם. חשוב לקחת בחשבון שיש לשכור את שירותיה של חברה מקצועית בתחום תכנון והתקנה של בריכות שחיה וזאת על מנת להבטיח לעצמכם בריכה שאינה רק יפה אלא גם בטיחותית.

 

היכן עדיף ללמוד שחיה?

אין ספק כי עלויות הקמת בריכה כיום הן נמוכות ואכן תוכלו ליהנות מנוחות קיום הבריכה בביתכם אך למרות העלויות הנמוכות הקיימות כיום, לא כולם יכולים להרשות לעצמם את התחזוקה ולא לכולם יש את המקום. לימוד שחייה מוטב וייעשה בבריכה המותאמת לכך, גדולה מספיק ובעיקר בעלת צוות המתאים למשימה.

קיימים מספר סוגי בריכות, בין סוגים אלו נמצא את הבריכות האולימפיות הקיימות בגדלים שונים, בריכות ביתיות, בריכות הידרותרפיות, בריכות ארעיות ועוד. מעבר לסוגי הבריכות השונים, ישנם דרכי בנייה שונות עבור כל בריכה וחומרים שונים מהם נבנות הבריכות עצמן.

סוג הבריכה הראשון הוא הבטון, אומנם הנפוץ ביותר והיחיד שהיה קיים תקופה רבה אך טומן הוא בחובו לא מעט חסרונות כגון עלויות, משך הבנייה ועוד. הסוג השני הוא בריכות שחייה מעץ – בריכה מעץ היא בריכה בעלת יתרונות רבים. היתרון המרכזי הוא שמדובר על בריכה בעלת עיצוב יפהפה. בריכה זו מעניקה את אותו טאץ' סגנוני יוקרתי, דבר שחסר ברוב בריכות הבטון וה- PVC. הסוג השלישי הוא ה PVC – כיום רוב האנשים מעדיפים לקנות בריכת שחייה מחומר PVC  וזאת תודות לעלויות הנמוכות ביחס לבריכת הבטון והעובדה שמדובר על בריכה במשקל קל. בנוסף, חומר ה- PVC הוא  חומר עמיד וקל. למרות כל זאת אנשים רבים טוענים שחסר להם ההיבט העיצובי המסוגנן והמרשים בבריכות אלו. כיום יש אפשרות לשלב בין בשניים וזאת על ידי קניית בריכת שחייה מעץ.

לסיכום, לימודי שחייה ראוי ויתבצעו בבריכות המותאמות לכך וגם בעזרת צוות מורי שחייה מנוסה. לימודי שחייה בבית עלולים לסכן את התלמידים, במיוחד כאשר מדובר על הקהל הצעיר יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>